Warning: include(../../a_xml/baner-ck.xml): failed to open stream: No such file or directory in /home/ie004100/www_root/renytravelcom/cestovne-kancelarie/andorra/index.php on line 21

Warning: include(): Failed opening '../../a_xml/baner-ck.xml' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear/') in /home/ie004100/www_root/renytravelcom/cestovne-kancelarie/andorra/index.php on line 21
Cestovné kancelárie na Svete-dovoleniek
obľúbené cestovky na jednom mieste
základné informácie o CK
špecializácia na destinácie produkty
výber zájazdov podľa CK
kontaktné údaje na cestovné kancelárie
Turizmus mapa
Cestovné kancelárie - mapa sveta
Andorra cestovné kancelárie
fotogaléria (klik obrázok)
 
Oficiálny názov: Andorrské kniežatstvo
Správne členenie: 7 okrskov
Politický systém:parlamentné kniežatstvo
Hlavné mesto:Andorra la Vella
Rozloha v km2:468
Obyvateľstvo:84 500 (hustota 180 os. / km2)
Jazyk:katalánčina, francúzština, španielčina
Mena:Euro
Lokalita:Kajiny sveta - Európa
Časové pásmo: Z + 0:00h
Susedia:Francúzsko, Španielsko
 
 
Organizov. zájazdy: áno
Vycestovanie: cestovný pas, občiansky preukaz
Pozri tiež: Andorra
 dovolenka Andorra
 hotely Andorra
 doprava Andorra
 letenky Andorra
 cestovné kancelárie Andorra
 lastminute Andorra
 
Najnavštevovanejšie hotely - Top leto:
 
Bratislava, Praha, Budapešť, Rím, Benátky, Split, Viedeň, Košice, Jasná, Varšava, Taliansko, Turecko
 
reklamný priestor

Cestovné kancelárie Andorra

V krajine pôsobí niekoľko desiatok cestovných kancelárií, ktoré ponúkajú služby obyvateľom Andorry a tiež pricestovaným turistom. Ak patríte k dobrodruhom, ktorí radi cestujú na vlastnú päsť, možno sa vám zídu nasledujúce informácie.

Vláda, ministerstvo cestovného ruchu

Vláda (www.govern.ad) a Ministerstvo cestovného ruchu sídlia v hlavnom meste, na oficiálnych stránkach Ministeri de Turisme sa dozviete všetky potrebné informácie a pokyny pre vstup do krajiny.

Cestovanie do Andorry

Andorra nevyžaduje žiadny druh víz. Andorské kniežatstvo nie je členom schengenského priestoru. Prístup do kniežatstva je možný buď z Francúzska, alebo Španielska. To je dôvodom, prečo musia byť turisti prichádzajúci do Andorry, informovaní veľvyslanectvami a konzulátmi v Španielsku alebo vo Francúzsku (v závislosti na krajine, ktorou pricestujú) o potrebe víz na vstup do schengenského priestoru a ak je to potrebné, požadovať a spracovať príslušné víza. Ak je to potrebné, musí turista požiadať o schengenské vízum na dve vstupenky, aby mohol bez ťažkostí opustiť a znovu vstúpiť do schengenského priestoru. Ak sa predpokladá, že do kniežatstva niekoľkokrát vstúpi a opustí, bude musieť mať povolenie na viacnásobné vstupy. Cestovanie maloletých a cestovanie so zvieratami na - cestovanie do Andorry.

Turistický sprievodca

Visitandorra - národná turistická kancelária Andorry poskytuje množstvo užitočných informácií o hlavných turistických destináciách o pamiatkach, aktivitách pre voľný čas (turistika, lyžovanie..) a zaujímavých miestach, ktoré patria medzi najnavštevovanejšie na webstránke - visitandorra.com. Oficiálny turistický sprievodca Andorry na webe prináša množstvo materiálov, ako sprievodcovia a mapy, na stiahnutie. Ďalšie cestovné kancelárie Andorry podľa turistických regiónov:

  • Canilo - turistická a cestovná kancelária Canillo sa nepochybne stane jednou z prvých zastávok, ktoré urobíte pri cestovaní do Andorrského kniežatstva. Poskytuje personalizované služby a tlačené informácie, ktoré môžete mať na cestách pri sebe. Dajú sa tu zakúpiť turistické produkty a suveníry.
  • Encamp - ponúka aktivity pre každého návštevníka. Objavte ten svoj program na webovej stránke a podrobnejšie informácie získate priamo v turistickom stredisku Encamp, kde sú k dispozícii tlačené brožúry, mapy a ďalšie užitočné materiály pre Váš pobyt.
  • Ordino - turistická kancelária Ordino poskytuje komplexné a osobné informácie pre návštevníkov. Trasy, aktivity, rezervácie, telefónne čísla, mapy, adresy a oveľa viac. Zamestnanci tejto kancelárie vám ochotne poskytnú tlačené informácie, turistické produkty a užitočné tipy.
  • La Massana - región La Massana v Andorre má vlastnú cestovnú kanceláriu, pretože niektoré z hlavných atrakcií sa nachádzajú v blízkom okolí. Webstránka poskytuje veľaúžitočných informácií pre návštevníkov, takmer všetko, aby ste mohli začať plánovať a organizovať svoju cestu.
  • Andorra La Vela - na oficiálnej webovej stránke oddelenia cestovného ruchu Andorry nájdete všetky informácie, ktoré potrebujete na prípravu cesty: trasy, multimédiá, kontaktné informácie pre turistické spoločnosti a mnoho ďalšieho. Pri osobnej návšteve priamo v cestovnej kancelárii v hlavnom meste môžete získať ďalšie a podrobnejšie informácie a vyriešiť akékoľvek problémy, ktoré môžu vzniknúť počas Vášho pobytu v Andorrskom kniežatstve.
  • Sant Julià de Lòria - v každom regióne Andorry je turistická kancelária. Vo všetkých z nich zamestnanci radi pomôžu návštevníkom a poskytnú presné a prispôsobené informácie. Turistická kancelária Sant Julià de Lòria je pripravená poslúžiť cestujúcim, ktorí prišli navštíviť tento kraj a jeho okolie bohaté na turistické atrakcie.
  • Escaldes Engordany - turistická kancelária Escaldes Engordany sa nachádza v centrálnom námestí Santa Anna a poskytuje informácie turistom ubytovaným počas pobytu v tomto regióne. V obci Escaldes-Engordany sa môžete tešiť na rôzne športové a zábavné aktivity, turistické trasy, kultúrne pamiatky a najmä na horúce pramenité vody v kúpeľných centrách Caldea a Inúu.
  • Národná turistická agentúra má cestovné kancelárie aj na Andorrskom veľvyslanectve v Madride.

Cestovné kancelárie a agentúry

Ski Andorra je združenie lyžiarskych stredísk v Andorre a oficiálna webová stránka združenia, ktoré vzniklo v roku 1993 s cieľom podporovať lyžiarske strediská v medzinárodných vzťahoch a tiež organizovať odbornú prípravu lyžiarskych stredísk. Ski Andorra pôsobí ako hovorca vo vzťahu s inštitúciami. Vyše 20 rokov pôsobí Ski Andorra na podporu lyžiarskych stredísk v Andorre.

Andorra Travel Service - cestovná kancelária so sídlom v meste Soldeu ponúka osobné skúsenosti online. Ak chcete plánovať a rezervovať si lyžiarsku dovolenku v Andorre, je to jednoduchšie než kedykoľvek predtým "One Stop Shop" umožňuje si vytvoriť dovolenkový balík za najlepšie ceny v obľúbených lyžiarskych strediskách Andorry.

CK Andorra - spoločnosť je jedným z popredných európskych veľkoobchodníkov s hotelovými a cestovateľskými službami s dobrou pozíciou v lyžiarskych strediskách a mestských hoteloch. V Andorre pôsobí od roku 2009 a v súčasnosti dodáva kvalitné produkty do celého sveta. Je partnerom pre cestovné kancelárie (touroperator) aj individuálnych klientov.

Copyright © 2010−2026, Svet-dovoleniek, travel agency