Warning: include(../../a_xml/baner-lm.xml): failed to open stream: No such file or directory in /home/ie004100/www_root/renytravelcom/lastminute/andorra/index.php on line 21

Warning: include(): Failed opening '../../a_xml/baner-lm.xml' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear/') in /home/ie004100/www_root/renytravelcom/lastminute/andorra/index.php on line 21
Last minute - dovolenka na poslednú chvíľu
vždy aktuálna ponuka "lástminitov"
najžiadanejšie LM destinácie
lastminute neznamená automaticky zľavu
výhodnejšia forma zľavy - firstmoment
sedíte na pobalených kufroch ?
02-52637610
LM na mape
Hotely - mapa sveta
Andorra lastminute
fotogaléria (klik obrázok)
 
Oficiálny názov: Andorrské kniežatstvo
Správne členenie: 7 okrskov
Politický systém:parlamentné kniežatstvo
Hlavné mesto:Andorra la Vella
Rozloha v km2:468
Obyvateľstvo:84 500 (hustota 180 os. / km2)
Jazyk:katalánčina, francúzština, španielčina
Mena:Euro
Lokalita:Kajiny sveta - Európa
Časové pásmo: Z + 0:00h
Susedia:Francúzsko, Španielsko
 
 
Organizov. zájazdy: áno
Vycestovanie: cestovný pas, občiansky preukaz
Pozri tiež: Andorra
 dovolenka Andorra
 hotely Andorra
 doprava Andorra
 letenky Andorra
 cestovné kancelárie Andorra
 lastminute Andorra
 
Najnavštevovanejšie hotely - Top leto:
 
Bratislava, Praha, Budapešť, Rím, Benátky, Split, Viedeň, Košice, Jasná, Varšava, Taliansko, Turecko
 
reklamný priestor

Lastminute Andorra

Obľúbené zájazdy a ubytovanie na poslednú chvíľu v aktuálnom katalógu lastminute Andorra. Všetky noviny v Andorre sú písané v katalánskom jazyku.

Médiá

El Periódic d'Andorra - (Noviny Andorry) - sú hlavné noviny Andorrského kniežatstva, vychádzajú v papierovej a digitálnej podobe, založené 3. februára 1997 spoločnosťou Grupo Zeta, ako andorrská dcérska spoločnosť El Periódico de Catalunya. Má centrálu na avenida Fiter i Rosell číslo 4 v Escaldes-Engordany a je vytlačená v Parets del Vallès. Tento časopis sa predáva spoločne a neoddeliteľne s El Periódicood Katalánska po Andorrské kniežatstvo a tiež v katalánskych regiónoch Pyrenejí, hlavne Baix Urgell a La Cerdanya. V apríli 2015 znovu spustila svoju webovú stránku, ktorá má podľa ODM spoločnosti Google už viac ako 25 čítaní mesačne.

Diari Andorra - (Andorrské noviny) - sú noviny založené v Andorra la Vella v máji 1991. Vychádzajú v náklade 19.000 výtlačkov a majú 1.900 predplatiteľov, čo z nich robí vedúceho predstaviteľa andorrskej periodickej tlače. Vydavateľstvom novín je Premsa Andorrana a jeho prezidentom je Marc Vila i Amigó. Je súčasťou mediálneho koordinátora. Vydáva bezplatný týždenný časopis 7 Dies s nákladom 30.000 kópií distribuovaných v súkromných domoch, komerčných zariadeniach, hoteloch a reštauráciách v Andorre a Alt Urgell a vlastní aj rozhlasovú stanicu Andorra 7 Ràdio.

Bondia - (Dobré ráno) - sú bezplatné noviny v katalánčine, ktoré majú dve vydania: jedno v Andorre a druhé v meste Lleida a blízkom okolí. Prvú vydáva andorrské vydavateľstvo založené Carlesom Naudi d'Areny Plandolit La Veu del Poble, druhú katalánska skupina Grup 100. Najprv boli noviny výhradným majetkom skupiny 100, ktorá vydávala dve vydania, jedno v Andorre a druhé v Lleide. Nedávno však noviny kúpila La Veu del Poble. Tento vydavateľ kúpil aj edíciu Més Andorra, ktorú tiež vlastní iná katalánska skupina.

Altaveu - je webová stránka s povolaním elektronických novín s eminentne andorrským obsahom, ktorú vlastní spoločnosť nedávno založená (2017) v kniežatstve Altaveu SL. Cieľom je byť transverzálnym digitálnym komunikačným prostriedkom, ktorý zahŕňa od informácií rôznorodé, pluralitné, jasné a silné, no zároveň rešpektujúce názory. Prísne, ale jednoduché a priame elektronické noviny, ktorých cieľom je dať na diskusný stôl aspekty, o ktorých sa na iných mediálnych fórach, či už tradičných alebo nie, často mlčí. Malý tím interdisciplinárnych profesionálov, ktorí sa snažia vytvoriť čo najširšiu sieť spolupracovníkov. S povolaním nazývať veci ich menom a spoločným pohľadom, aby sme nakoniec vysvetľovali prečo to všetko.

Fórum - (digitálna publikácia) sú andorrské digitálne noviny vytvorené v roku 2009, najskôr ako tlačená verzia, ale rýchlo aj ako digitálna verzia. Ide o najmladšie zo štyroch andorrských novín (BonDia, Diari d'Andorra, Periòdic d'Andorra a Més Andorra). Vytvoril ho Jaume Ramisa Elias, kandidát politickej strany ApC (Andorra for Change) vo všeobecných voľbách v roku 2009. Keď sa však konala predvolebná kampaň v roku 2011, Ramisa už nebola súčasťou ApC. Novinár spustil webovú stránku identitat.ad mesiace pred voľbami s cieľom zorganizovať skupinu katalánskych obyvateľov v Andorre. Aby predišiel nedorozumeniam, dištancoval sa od smernice ApC.

Katalóg LM letná sezóna

Aktálna ponuka LM: žiadne lastminute.

Katalóg LM zimná sezóna

Aktálna ponuka LM: žiadne lastminute.

Top lastminute destinácie v Andorre

  • Soldeu
  • El Tarter
  • Canillo
  • Encamp
  • Grau Roig
  • Pas de La Casa
  • Arinsal
  • Pal
  • Massana
  • Ordino
  • Escaldes-Engordany

Firstminute Andorra

Chcete si zabezpečiť dovolenku v dostatočnom predstihu a pritom získať nejaký bonus navyše? Firstminute alebo "First moment" je forma nákupu v značnom predstihu. Za to vám cestovná kancelária poskytne firstminute zľavu, ktorá sa môže pohybovať v rámci 10-20% z ceny dovolenky, niekedy aj viac. Ideálnym obdobím pre nákup dovolenky v akcii "firstminute Andorra" je december-január pre nastávajúcu letnú sezónu a mesiace máj a október pre nastávajúcu zimnú sezónu.

Zoznam hotelov v Andorre

Hotel Kandahar - gastronomický hotel v centre Pas de la Casa na úpätí svahov Grandvalira.
Hotel Plaza - 5* hotel s dvoma gurmánskymi reštauráciami v centre obchodnej štvrte v Andorra la Vella.
Hotel Roc De Caldes - 5* hotel ponúka 40 moderných izieb a skvelú kuchyňu.
Casa Canut Gastronomic je 5* odkazom andorrskej kuchyne v Escaldes-Engordany.
Hotel Celler d'en Toni - 2* hotel sa nachádza v centre Andorra la Vella.
Abba Suites Hotel - 4* hotel v okolí La Massana.
Hotel Roc Blanc ponúka termálne a wellness služby v meste Escaldes-Engordany.
Hotel Andorra Park Hotel - 5* ubytovanie s wellness službami v Andorra la Vella.
Hotel Grau Roig - spojenie kuchyne a pohody na úpätí lyžiarskych svahov Grandvalira.
Sport Hotel Hermitage & Spa 5* rezort v obci Canillo.
Hotel Novotel - 4* Andorra La Vella.
Hotel Holiday Inn - 5* hotel je gastronomický areál s označením Q pre turistickú kvalitu.
Ďalšie hotely - hotely Andorra.

Ultra last minute

Adrenalínová disciplína, ktorú si môže dovoliť iba totálny fanúšik a znalec cestovania. Sedí doma pri internete, pri posteli má zbalený kufor, v kabelke platný pas, peniaze, na hlave slnečné okuliare a na stole mobil s pripraveným číslom na známeho taxikára. Pripravený okamžite vyraziť za dobrodružstvom. Tejto disciplíne sa hovorí ultra last minute a výhodou za dokonalú pripravenosť a vysokú mieru flexibility býva značná finančná úspora. Niekedy aj viac než 70% z ceny. To sa už naozaj vyplatí. Treba si však uvedomiť, že lietadlo už možno štartuje motory..

Copyright © 2010−2026, Svet-dovoleniek, travel agency