Online dovolenky od renomovaných cestoviek

cestovné kancelárie na jednom mieste
jednoduchý, prehľadný výber dovolenky
hotely, letenky, zájazdy bez navýšenia cien
výhody (zľavy, bonusy, lastminute ...)
bezpečnosť pre Vás - len poistené CK !
Dovolenky na mape
Dovolenka - mapa sveta
Francúzsko dovolenkafotogaléria Francúzsko
 
Oficiálny názov: Francúzka republika
Správne členenie: 26 regiónov
Politický systém:republika
Hlavné mesto:Paríž
Rozloha v km2:550 000
Obyvateľstvo:65 800 000 (hustota 120 os. / km2)
Jazyk:francúzština ( úradný), baskičtina, bretónčina, katalánčina, korzičtina, provensálčina, alsasčina, arabčina a i.
Mena:Euro
Lokalita:Kajiny sveta - Európa
Časové pásmo: Z + 1:00h
Susedia:Andorra, Belgicko, Luxembursko, Monako, Nemecko, Španielsko, Švajčiarsko, Taliansko
 
 
Organizov. zájazdy: áno
Vycestovanie: cestovný pas, alebo občiansky preukaz
Pozri tiež: Francúzsko
 dovolenka Francúzsko
 • hotely Francúzsko
 • doprava Francúzsko
 • letenky Francúzsko
 • cestovné kancelárie Francúzsko
 • lastminute Francúzsko
 
Najpopulárnejšie Dovolenky Slovákov - Top 20:
 
Bulharsko, Česko, Egypt, Francúzsko, Grécko, Chorvátsko, Kuba, Rakúsko, Rusko, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Švajčiarsko, Taliansko, Thajsko, Turecko
 
reklamný priestor

Dovolenka Francúzsko

Francúzsko dokáže nadchnúť každé cestovateľské srdce. Dovolenky vo Francúzsku sú vyhľadávaným artiklom už viac než storočie. Lákavé destinácie pri mori, vinárske ochutnávanie a agroturistika, nádherná krajina, bohatá história, umenie a kultúra, jedinečná gastronómia, ale najmä hlavné mesto Paríž...

Početné dovolenkové destinácie vo Francúzsku sme usporiadali do 21 regiónov a 9 zámorských oblastí. Regióny Francúzska: Alsasko, Akvitánsko, Auvergne, Bretónsko, Burgundsko, Centre (Údolie Loiry), Champagne-Ardenne, Franche-Comté, Île-de-France (Paríž), Korzika, Languedoc-Roussillon, Limousin, Lotrinsko, Midi-Pyrénées, Nord-Pas-de-Calais, Normandia Dolná, Normandia Horná, Pays-de-la-Loire, Pikardia, Poitou-Charentes, Provence-Alpes-Côte d’Azur, Rhône-Alpes (Riviera)
a 9 v zámorských oblastiach: Ostrovy Guadeloupe, Francúzska Guayana, Martinik, Mayotte, Nová Kaledónia, Réunion, Saint-Piere-et-Miquelon, Tahiti, Wallis a Futuna..

Cestovný ruch

Francúzsko si udržiava svoju 2. pozíciu v rebríčku konkurencieschopnosti cestovného ruchu, odolávajúc účinkom tzv teroristické útoky z rokov 2015 a 2016. Hoci to viedlo k strate pozície (5 miest) na bezpečnosť a ochranu, medzinárodné príchody zostali stabilné. Kultúrne zdroje (3.), pozemná doprava (7.) a letecká doprava konektivita (13. miesto) naďalej poháňa francúzsku konkurencieschopnosť T&T.

Pokles bezpečnosti a využívania prírodných zdrojov (13. o 5 miest) boli viac ako kompenzované výrazným znížením v cenách hotelov a vstupeniek, čo viedlo k zlepšeniu cenovej konkurencieschopnosti cestovného ruchu vo Francúzsku o 21 miest. Francúzsko zlepšilo svoju environmentálnu udržateľnosť (17. miesto, o 6 miest), znížením priamej stopy odvetvovej činnosti na životné prostredie a podpísanie viacerých environmentálnych zmlúv. Podnikanie životné prostredie tiež uprednostňovalo investície v sektore s nižšími stavebné náklady (85. až 24 miest), a efektívnejšie súkromné urovnávanie sporov prostredníctvom právneho systému (27).

Zatiaľ čo Francúzsko môže stratiť príjmy z turizmu za posledných pár rokov, pokračuje posilniť svoje základy konkurencieschopnosti Travel a Turizmus a vytvoriť tak svoj T&T sektor odolnejší voči otrasom a pripravený na ďalší rast v budúcnosti.

Alsasko - poznávacia dovolenka

Kraj Alsasko leží na severo-východe krajiny, v pohraničí s Nemeckom a Švajčiarskom. Skrýva v sebe množstvo turisticky zaujímavých pokladov. Zelené údolia, kopce rozdelené vinicami, historické mestá... ideálne pre poznávacie cestovanie, pešiu turistiku a ochutnávky dobrého vína.
Štrasburg je hlavné mesto Alsaska patrí k najkúzľujúcejším mestám vo Francúzsku ..
Departementy (2): Bas-Rhin, Haut-Rhin

Akvitánsko - dovolenka vína

Tretí najväčší región je krajom všetkých zemitých chutí. Akvitánsko leží na juho-západe Francúzska, tiahne sa od Landes až po Dordogne. Kraj obdarený francúzskym šarmom, oceánom a plážami, vínom z Bordeaux, Baskickom a históriou sľubuje príjemné možnosti dovolenky.
Bordeaux hlavné mesto Akvitánska je známe vďaka vínam a chráneným pamiatkám ..
Departementy (5): Gironde, Dordogne, Lot-et-Garonne, Landes, Pyrénées-Atlantiques

Auvergne - aktívna dovolenka

Región Auvergne sa nachádza v samotnom srdci Francúzska. Návštevníci sa môžu tešiť na bohatý zoznam aktivít pre aktívnu dovolenku vo Francúzsku. Dobre zachovalé prírodné prostredie dodá energiu telu i mysli. Jazda na horskom bicykli, lanové dráhy, vodné aktivity, relax a welness, lyžovanie, zimné športy beh na lyžiach, výlety na snežniciach, sánkovanie, snowboarding, a ďalšie, v lete, rafting, paragliding alebo horolezectvo vám posilnia zdravie vo francúzskom stredohorí. Navštívte vulkány, pásmo vyhasnutých sopiek Puys, cantalský masiv, Velay.
Clermont-Ferrand hlavné mesto krajiny vulkánov, vzniklo spojením 2 pôvodne samostatných miest ..
Departementy (-): Allier, Puy-de-Dôme, Cantal, Haute Loire

Bretónsko ponúka oddych

Bretónsko leží na najzápadnejšom cípe Francúzska, je hlboko zakorenené v nádhernej krajine a svojim pestrím pobrežím v mori. Destinácia umožňuje objavovať pláže, útesy, rašeliniská a stredoveké mestá. Ponorte sa priamo do srdca jeho histórie, zdieľajte spoločne kultúru a identitu. Potápanie, plachtenie alebo jazda na koni. Tanec v rytme bretónskych festivalov. Urobte si čas a poseďte v príjemnej krčmičke. A predovšetkým, uistite sa, že si chcete oddýchnuť.
Rennes mladé, moderné a dynamické hlavné mesto Bretónska ...
Departementy (4): Finistère, Côtes-d'Armor, Ille-et-Vilaine, Morbihan.

Burgundsko - dovolenka plná prekvapení

Burgundsko je už dlho známe ako miesto umeleckého a historického významu, známe pre svoje románske dedičstvo a výnimočné vína, ale má tiež veľa prekvapení. Nechajte Burgundsko, nech vás prekvapí
Dijon - historické hlavné mesto regiónu, Dijon, nadchne milovníkov pamiatok ..

Centre (Údolie Loiry) - zámky na Loire

Údolie Loiry je najväčší región Francúzska zahrnutý do svetového zoznamu pamiatok Unesco. Nachádza sa v strede Francúzska. Príťažlivosť zámkov a záhrad z obdobia renesancie vás núti cestovať od jedného skvostu k ďalšiemu. Údolie Loiry reprezentujú dva najvýznamnejšie pojmy Loire Châteaux (zámky na Loire (Loáre)) a La Loire Velo (cyklistická trasa pozdĺž rieky Loiry). Vyskúšajte počas prázdnin jazdu v srdci Francúzska, na bicykli po stopách vína, destináciou bohatou na prírodné krásy s mohutným kultúrnym významom.
Orleáns - hlavné mesto regiónu Centre sa nachádza asi 1 h jazdy autom z Paríža. Na severe Orléans je najväčší les, na juhu sú rybníky..

Champagne Ardene - krajina, víno a história

Potulky Severným regiónom Champagne Ardene sľubujú zážitok lahodného vína, objavy histórie aj neporušenú prírodu. Prehliadku by ste mali začať v starobylom meste Reims. Tu sa nad všetkými pamätníkmi histórie vypína významná katedrála Notre Dam, zapísaná v zoznamoch chráneného dedičstva Unesco. Päť vínnych ciest vás dovedie k piatim významným viviciam regiónu. V meste Sedan sa nachádza najrozsiahlejšia pevnosť Európy, mesto Troyes bývalé hlavné historické mesto regiónu Champagne, mestečko Langres zaujme svojím 4 km opevnením. Milovníci prírody môžu navštíviť najväčšiu umelú nádrž v Európe - jazero Der s bohatou faunou i florou.
Châlons-en-Champagne hlavné mesto regiónu Champagne je mestom umenia a histórie..

Franche-Comté - hory, lesy, tradície

Región Franche-Comté nadchne milovníkov krajiny, v ktorej sa prelínajú hory a údolia, lesy a dediny s remeselnou tvorbou zo 16. storočia. Nachádza sa na východe Francúzska, hraníčí na 250 km so Švajčiarskom. Historický zaujímavý zámok Joux sa vypína nad rovnomenným jazerom a je vstupnou bránou do hôr, kde v zime môžete lyžovať, alebo pestovať turistiku na snežniciach v strediskách Métabief a Pontarlier. Zimné športy dopĺňajú cross-country, snežnice alebo psie záprahy. Leto umožňuje pokojnejšie dovolenkovanie, napr. starostlivosť o telo i ducha v kúpeľoch Salins-les-Bains, Lons le Saunier a Luxeuil les Bains. Ak zatúžite po aktivite, vodné športy na vás čakajú na jazerách Jura a rieke Doubs (kúpanie, kanoistika, windsurfing ...). Vo všetkých ročných obdobiach uspokojí región vaše brucho slávnym syrom Comté a Montbeliard, alebo vyskúšajte klobásové špeciality. Kultúra a dedičstvo sú vo Franche-Comté veľmi dôležité. Otvorte svoje srdce a myseľ a navštívte festival Eurockéennes, lev Bartholdi v Belforte, Vauban citadelu v Besancone, alebo "Malé Benátky".
Besançon hlavné mesto oblasti Franche-Comté si zachováva svoje čaro v priebehu času.

Île-de-France (Paríž) - dovolenka pre každého

Región Ile-de-France ponúka jedinečné a ideálne prostredie pre akúkoľvek dovolenku. Eiffelova veža a Notre-Dame na Moulin Rouge, symbolické pamiatky Paríža, krajiny, lesy a údolia v blízkom okolí. Fantastický výhľad na Paríž je zo schodov Sacré Coeur na Montmartri, alebo z hornej časti Arc de Triomphe, od 5. poschodia Centre Pompidou, alebo dokonca z vrcholu veže Montparnasse, alebo z "Grande Arche". Ile-de-France je plný destinácií, ktoré sú ideálne pre dovolenku s priateľmi alebo rodinou. Medzi najznámejšie pamiatky a atrakcie patria Disneyland v Paríži, Miniatúra Francúzska, Musée Grévin múzeum voskových figurín, City of Science and Industry, Jardin d'Acclimatation, Národné múzeum archeológie v Saint-Germain-en-Laye na zámku vo Versailles a ďalšie, oblasť je plná francúzskej histórie.
Paríž - hlavné mesto oblasti Île-de-France je zároveň hlavným mestom Francúzska a destináciou číslo jedna v Európe..

Korzika - ostrovná dovolenka pri mori

Ostrov Korzika sa nachádza v Stredozemnom mori nad ostrovom Sardínia, približne 200 km pod Azúrovým pobrežím Francúzskej Riviéry. Rozlohou patrí Korzika k najväčším európskym ostrovom. V súčasnosti je rajom pre dovolenkárov smerujúcich k moru a hľadajúcich blízku exotiku a komfort. Korzické pobrežie meria vyše 1000 km, na ktorých sa striedajú všetky druhy pobrežia. Cap Corse, Lavezzi a veľké pláže (Ricanto, Ostriconi, Palombaggia, Santa Giuli ...), Porta a Girolata, nádherné útesy Calanches Piana (v zozname Unesco), môžete objaviť mnoho ďalších podôb pobrežia Korziky. Táto rôznorodá krajina je vhodná pre všetky dovolenkové činnosti: adrenalínová slávna GR 20 - trasa naprieč Korzikou zo severu na juh, prechádzky za objavenie púšti Agriates, na Castaggniccia, les Ospedale, rovnako tak zaujme golfová ponuka (vo Sperone), alebo vodné športy v prímorských destináciách.
Ajaccio hlavné mesto Korziky saa nachádza na západnom pobreží ostrova. Chránené zátokou je presýtené históriou a pirátskymi povesťami, dnes pôsobí dojmom prímorského letoviska s komplexným vybavením..

Languedoc-Roussillon - more, hory, história

Languedoc-Roussillon sa nachádza na juhu Francúzska. Dovolenka pri mori jasne dominuje v ponuke tohto regiónu. Languedoc-Roussillon je krajina kontrastov, môže ponúknuť pobrežie a hory, živé mestá a púšte Causses, starobylú históriu a futuristickú architektúru. V prímorských letoviskách pozdĺž Languedoc je 220 ​​km dlhé pobrežie, ktoré láka návštevníkov k odpočinku - dovolenka pri mori, kde sa vyskytujú aj početné nudistické pláže. Urobte si cestu na Cevennes a preskúmajte oblasť pešo, na oslovi alebo parným vlakom. Vo východnej časti Pyrenejí sú lyžiarske strediská, v niektorých nájdete až 200 km zjazdoviek a výborné podmienky na lyžovanie. Objavte Tarn tiesňavy pomocou kajaku či na bicykli pozdĺž Canal du Midi, zastavíte na prehliadku zámkov Fonseranes. Trasu Domitian posiali staroveké rímske stavby od Pont du Gard.
Montpellier hlavné mesto juhofrancúzskej oblasti Languedoc-Roussillon Montpellier je medzi Francúzmi jedným z najmilovanejších miest..

Limousin - pokojná dovolenka

Limousin je útočiskom mieru a pokoja, nekonečne zelené, plné riek a jazier. Tu sa ponoríte do príjemného sveta farieb, rôznych typov krajiny, kultúr, miest a obcí. Ak raz navštívite Limousin, budete snívať o návrate. Región sa nachádza v centrálnej časti Francúzska
Limoges hlavné mesto regiónu Limousin, omráči návštevníkov jedinečným porcelánom a jeho zdobením..

Lotrinsko - história, umenie, mestá, relax

Lotrinsko sa nachádza na severovýchode Francúzska v nemeckom pohraničí. Región Lotrinsko ponúka pôsobivé bohatstvo histórie, kultúry, architektúry, prekrásnej prírody a slávnych miest. Z jeho skvostov spomeňme kráľovské námestie v Nancy, tvorbu majstra šerosvitu - miestneho maliara Georgesa de La Tour, lotrinské Versailles - Château Lunéville, renesančný Bar-le Duc, hradby a katedrálu v Toul, mestečko Epinal s bazilikou Saint Maurice, narcisy v okolí jazera Gérardmer.
Metz hlavné mesto regiónu Lotrinsko leží na sútoku riek Mosela a Seille. Prívetivé a šarmentné mesto svetiel je známe vďaka gotickej katedrále Saint-Etienne..

Midi-Pyrénées - dovolenka plná slnka a farieb v horách

Hornatý región Midi-Pyrénées má rozlohu vyše 45.000 km2, čo robí z neho najväčší francúzsky región. Nachádza sa na juhu krajiny v španielskom pohraničí, kde sa týči pohorie Pyreneje. Ponuka pre cestovateľov je bohatá, od nádhernej prírody cez mestá po skvosty čias minulých. Objavovanie na celé prázdniny, alebo len na víkend. Pyšné, pokojné a tienisté brehy Canala du Midi, ktorý je zaradený na zoznam svetového dedičstva Unesco, podtrhne divoká krajina Aubrac. Trúfalejší splavia na kanoe tiesňavy rieky Tarn, alebo si doprajú vzrušujúci paragliding nad Viaduktom v Millau.
Toulouse je hlavné mesto regiónu, divoké a sýte históriou patrí do štvorky najväčších (Paríž, Marseille, Lyon, Toulouse), ale zároveň aj najpríjemnejších miest vo Francúzsku..

Nord-Pas-de-Calais - kultúrne vyžitie

Najsevernejší región Francúzska sa nachádza v Belgickom pohraničí, má rozlohu 12.414 km2 a približne 4 mil. obyvateľov. Hlavné mesto je Lille. Z mesta Calais vedie pod Lamanšským prielivom Eurotunel do Folkestone. Mestá v Nord-Pas-de-Calais sú preslávené krásou architektúry, ktorú môžete obdivovať od Veľkého námestia v Arrasu po katedrálu Notre-Dame de Grâce v Cambrai, od Starej burzy v Lille po Stredovekú vežu v Béthune, od Stredovekej veže v Arrasu po súsošie Mešťania z Calais.
Lille sa po stáročia rozvíjalo okolo rieky Deule. Hlavné mesto regiónu sa nachádza na Flámskej rovine..

Normandia - história, zábava, príroda

Severné regióny Horná a Dolná Normandia sa často z praktických dôvodov spájajú do jedného celku. Majú mnoho spoločného. Pri objavovaní tejto jedinečnej časti Francúzska sa oddajte sa kúzlu hradného komplexu Mont-Saint-Michel týčiaceho sa z mora do výšky. Pripomeňte si, že na plážach Normandie sa odohrávali najväčšie udalosti svetovej histórie 6. júna 1944. Obdivujte kúzlo Normandie, ktorej krajina sa ničomu nepodobá a ktorej kultúrne dedičstvo je naozaj výnimočné. Veľkorysá, inšpiratívna, historická, prírodná a morská, taká Normandia vám otvára svoju náruč.
Caen je hlavné mesto Dolnej Normandie, ktorá má 17 568 km² a takmer 1,5 mil obyvateľov.
Rouen je hlavným mestom Hornej Normandie, regiónu s rozlohou 12 317 km² a vyše 1,8 mil obyvateľmi.

Pays-de-la-Loire - zámky na Loire, more, kultúra, zábava, jedlo

Pays de la Loire obsahuje už vo svojom názve samotnú podstatu tejto časti krajiny, ktorý fascinoval toľko ľudí. Jediný francúzsky región, ktorý si hovorí "pays - krajina", región spájajúci krajinu a tradície primknuté k meandrom legendárnej rieky Loiry. Región Pays-de-la-Loire patrí rozlohou 32 082 km² a počtom obyvateľov 3,7 mil. k stredne veľkým vo Francúzsku.
Nantes je hlavným mestom regiónu Pays-de-la-Loire, s rozlohou 32 082 km² a počtom obyvateľov 3,7 mil.

Pikardia - jedinečná príroda prestúpená históriou a pohostinnosťou

Dôvody prečo navštíviť región Picardia sú jednoduché, stačí ak si prajete utiecť do nepoškvrnenej prírody hneď za humnami, ak sa radi zoznámite s históriou plnou emócií, ak si myslíte, že stretnutia sú rovnako dôležité ako miesta, kam cestujeme, ak očakávate prirodzenú priateľskosť, tak Pikardia vás chytí za srdce. Rozlohou 19.400 km² a počtom obyvateľov necelé 2 mil. patrí Pikardia k menším regiónom a dovolenkovým destináciam Francúzska.
Amiens je hlavné mesto regiónu Picardia sa nachádza 120 km severne nad Parížom.

Poitou-Charentes - program pre každého

Francúzsky región Poitou-Charentes sa nachádza na strednom západe krajiny a pozostáva zo štyroch departmentov – Charente, Charente-Maritime, Vienne a Deux-Sèvres. Hlavné mesto je Poitiers. Od roku 2016 boli regióny Poitou-Charentes, Akvitánsko a Limousin zlúčené do nového regiónu s názvom Nová Akvitánia (Nouvelle-Aquitaine). Poitou-Charentes sa rozprestiera od Marais Poitevin po Koňakovú jaskyňu, od pobrežia Atlantického oceánu až po zábavný park Futuroscope. Od starodávneho prístavného mesta Rochelle po Royan ponúka Poitou-Charentes paletu kultúrnych prímorských destinácií, ktoré sú ideálne pre dovolenky pri mori.
Hlavné mesto Poitiers patrí k významným reprezentantom románskej architektúry vo Francúzsku..

Provence-Alpes-Côte d’Azur (PACA) - azúrové pobrežie v lete, francúzske Alpy lyžovanie v zime

Na juhu Francúzska, medzi horami a Stredozemným morom sa rozprestiera oblasť svetlých a živých farieb. Len tri hodiny trvá jazda rýchlovlakom TGV z Paríža na juh k moru, kde obloha je tmavá a ostré slnko hreje 300 dní v roku. V Provence Alpes Côte d'Azur je more na dosah alpských vrcholov, ktoré sa nachádzajú len niekoľko hodín jazdy autom. Región PACA patrí k turisticky najatraktívnejším, ponuka je bohatá pre letné i zimné cestovanie.
Marseille hlavné mesto patrí k najvýznamnejším prístavom Francúzska..

Rhône-Alpes - pre milovníkov hôr

Región Rhône-Alpes sa nachádza na východe Francúzska, hraničí s Talianskom a Švajčiarskom na východe, Burgundskom a Franche Conté na severe, Avergne na západe, Languedoc-Roussillon a PACA (Provence-Alpes-Côte d’Azur) na juhu. Rozlohou 43.698 km2 patrí k najväčším, počtom obyvateľov 6,1 mil k stredne veľkým regiónom Francúzska. Hlavným mestom je Lyon.
Lyon je hlavným mestom regiónu Rhône-Alpes, leží na sútoku riek Rhône a Saone pod vrchomi Fourvière a Croix Rousse..


ZÁMORSKÉ OBLASTI FRANCÚZSKA

Ostrovy Guadeloupe - exotika, ostrovy v Karibiku, biele piesočné pláže, jachting

Z lietadla vyzerajú ostrovy Guadeloupe ako obrovský motýľ obklopený ďalšími ostrovmi medzi Atlantickým oceánom a Karibským morom. Guadeloupe je najväčší ostrov v súostroví. Je rozdelený na dve časti, ktoré spája úzka šija. Západ ostrova sa nazýva Basse-Terre, ktorý je zeleným rajom, kde môžu dobrodruhovia preskúmať 17.000 hektárov tropického lesa. Druhá časť ostrova slúži na bývanie, nazýva sa Grande-Terre. Prehliadka centra a prístavu Pointe-à-Pitre je nevyhnutnosťou pri obdivovaní typickej ostrovnej architektúry.

Martinik - dovolenka v Karibiku

Martinik, francúzsko-karibský ostrov Najlepšie karibské prázdninové destinácie, Martinik alebo "Madinina" pre indiánov Karibiku, sa nachádza v srdci karibského súostrovia a je súčasťou Malých Antíl alebo "Vietoristických ostrovov". Atlantický oceán premýva proti východným brehom , zatiaľ čo jeho západné pobrežie preklenuje Karibské more. Vychutnajte si dovolenku v Martinique po celý rok s jeho rozlohou 1080 km2. Luxusný tropický les pokrýva severnú časť tohto luxusného, ​​ ale cenovo prístupného karibského dovolenkového cieľa, ideálny pre vonkajšie aktivity, ako je canyoning, turistika, ATVing a jazda na koni.

Mayotte - potápanie pre náročných

Nachádza sa medzi Afrikou a Madagaskarom, Mayotte má množstvo endemických fauny a flóry. Baobaby a tulipány z Gabonu a Takamaky sú rozmiestnené v celom vlhkom a suchom lese. Môžete tiež nájsť ylang-ylang a nádherné divoké orchidey, z ktorých takmer 50 druhov, vrátane vanilkovej rastliny, existujú na Mayotte. Jeden z najväčších darov Mayotte je jeho koralový útes, hraničiac s jednou z najväčších uzavretých lagún na svete. Dvojitá bariéra je tajomstvom lagúny Mayotte. Chráněný z oceáne je zúrivosť, lagúna je útočiskom pokoja, v ktorom sa nachádza veľká rozmanitosť flóry a fauny. Skutočné prírodné akvárium, v ktorom farebné ryby žijú vedľa seba s veľkými morskými cicavcami, ponúka lagún výnimočný pohľad na život v podvodných oblastiach.

Copyright © 2010−2026, Svet-dovoleniek, travel agency